• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Station 88 to jeden z wielu zapowiadanych na najbliższe lata rosyjskich filmów sci-fi. Premiera Station 88 wyznaczona jest na początek 2019 roku. Natomiast już teraz w sieci pojawiła się pierwsza przepełniona efektami specjalnymi zapowiedź rosyjskiego filmu postapokaliptycznego z bojowymi mechami w roli głównej. 

W wersji oryginalnej z napisami:

Oraz w wersji z angielskim narratorem:

Na obecną chwilę o projekcie znane są wyłącznie podstawowe informacje. Station 88 będzie produkcją z gatunku science-fiction oraz osadzoną w rzeczywistości postapokaliptycznej. Reżyserem filmu jest Sarik Andreasyan, którego nazwisko pojawia się przy okazji kilku ciekawych nowych rosyjskich filmów, a w szczególności możecie kojarzyć go w z wiązku z zbliżającym się filmem o rosyjskich superbohaterach Zashchitniki (Guardians). Jako scenarzysta widnieje zaś niejaki Matt Jacobs.

Zobacz również: Wiatr ze Wschodu - rosyjskie superprodukcje nadciągają!

Dostępny jest również ogólny opis filmu, który brzmi następująco: Setki lat po wojnie nuklearnej. Resztki ludzkości, zgrupowane w różne frakcje, zaczynają powoli dogorywać. Jeden człowiek natyka się na nieznaną dotychczas technologię, która może stać się ostatnią deską ratunku, aby odnaleźć pomoc, nadzieję i nowy dom. Poprowadzi on niewielki zespół w desperackiej misji odnalezienia mitycznej Stacji 88, podczas której będą musieli zmagać się z podróżą przez niebezpieczne pustkowia, rojami radioaktywnych istot oraz samymi sobą.

A tak prezentują się grafiki koncepcyjne:

 

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Station 88

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.