Aquaman 2 – Patrick Wilson powróci jako Ocean Master | DC FanDome

Na panelu poznaliśmy także pewne fakty związane z obsadą drugiej części Aquamana.

Pojawili się bowiem James Wan i Patrick Wilson. W trakcie luźnej rozmowy potwierdziło się, że pomimo swojej klęski Orm a.k.a. Ocean Master powróci w drugiej części. Ze wszystkich istotniejszych informacji na DC FanDome ta zdecydowanie była najbiedniejsza, bo nie otrzymaliśmy żadnych innych szczególów.

kadr z filmu Aquaman

Zobacz również: Shazam 2 – poznaliśmy tytuł sequela! | DC FanDome

Obsada pierwszej części: Jason Momoa – Arthur Curry / Aquaman, Amber Heard – Mera, Willem Dafoe – Vulko, Patrick Wilson – Orm / Ocean Master, Dolph Lundgren – Nereus, Yahya Abdul-Mateen II – Black Manta; Nicole Kidman – Atlanna – matka tytułowego władcy, Ludi Lin – Kapitan Murk i Temeura Morrison – Tom Curry / ojciec głównego bohatera.

Obraz wyreżyserował utalentowany James Wan na podstawie scenariusza autorstwa Willa Bealla i Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka. Samą historię opracowali Geoff Johns oraz wspomniani powyżej Wan i Beall. Produkcja oparta została na postaci znanej z kart komiksów DC, a mowa tutaj o Aquamanie stworzonym przez Paula Norrisa i Morta Weisingera. Muzykę do filmu skomponował Rupert Gregson-Williams.

Scenariuszem do drugiej części zajmie się ponownie David Leslie Johnson-McGoldrick. Premiera ma odbyć się w grudniu 2022 roku.

Źródło: DC FanDome / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?