Bill & Ted Face the Music – zwiastun komedii z Keanu Reevesem!

Keanu Reeves po latach wraca do roli Billa. W sieci pojawił się właśnie zwiastun Bill and Ted Face the Music.

Zgodnie z ujawnionym kilka miesięcy temu opisem, w Bill and Ted Face the Music Ted Logan i Bill S. Preston są już dojrzałymi mężczyznami, którzy doczekali się prawie dorosłych córek, ale wciąż nie napisali obiecanej piosenki, które pewnego dnia uratuje świat. Dlatego tez wpadają w panikę, gdy przybysz z przyszłości oznajmia im, że zostały im 24 godziny na uratowanie świata. Decydują się na desperacki pomysł, by przenieść się do przyszłości i ukraść gotową już piosenkę samym sobie. Współuczestniczkami w misji będą ich córki Thea i Billie.

Zobacz również: 365 dni – film wielkim hitem za granicą na Netfliksie!

Wspaniała przygoda Billa i Teda oraz Szalona wyprawa Billa i Teda to kultowe i inspirujące wielu filmowców (oraz twórców memów) komedie science-fiction o dwóch niezbyt bystrych licealistach – Tedzie (Keanu Reeves) i Billu (Alex Winter) – marzących o karierze muzycznej. W pierwszej części odbywają podróż w czasie, aby przygotować się do egzaminu z historii, a w drugiej muszą zapobiec swojej śmierci z rąk robotów sobowtórów, by wygrać konkurs muzyczny, dzięki któremu ocalą świat. W filmach przewijały się gwiazdy muzyki, znani aktorzy (Pam Grier, William Sadler), a ważną postacią była gwiazda amerykańskiego stand-upu George Carlin.

Scenariusz sequela przygotowali Ed Solomon i Chris Matheson, twórcy poprzednich filmów z 1989 i 1991 roku. Na stanowisku reżysera zasiądzie Dean Parisot (Kosmiczna załogaRed 2).Wśród producentów wykonawczych znajdzie się Steven Soderbergh. Dystrybucją w USA zajmie się należący do MGM Orion Pictures.

Premiera Bill & Ted 3 nastąpi 21 sierpnia 2020 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?