Brian De Palma stworzy horror inspirowany aferą Weinsteina

Brian De Palma, reżyser takich świetnych filmów jak Człowiek z blizną, Carrie i Mission Impossible, będzie kolejnym filmowcem, który zainspirował się sprawą molestowania seksualnego w Hollywood.

Amerykański reżyser udzielił wywiadu francuskiemu Le Parisien, w którym zdradził plany na najnowszy film. Będzie nim horror, który inspirowany będzie aferą Weinsteina.

Piszę o tym skandalu, projekt omawiam z francuskim producentem. Postać nie będzie nazywać się Harvey Weinstein, ale to będzie horror z przestępcą seksualnym i będzie rozgrywać się w środowisku filmowym.

Zobacz również: Ashley Judd  pozywa Weinsteina za zrujnowanie jej kariery

de palma horror carrie set scene director

Brian De Palma na planie horroru Carrie fot. kadr z youtube (De Palma | Official Trailer HD | A24)

Ostatni projekt De Palmy to kryminał Domino, w którym wystąpili znani z Gry o Tron Nikolaj Coster-Waldau, Carice van Houten oraz gwiazda Iron Man 3 Guy Pearce. Data premiery tego filmu nie jest znana, a reżyser prace nad nim określa jako „okropne doświadczenie” i nie jest pewien czy produkcja ujrzy światło dzienne. De Palma opowiada, że został oszukany przez producenta, film był niedofinansowany i część ekipy nie otrzymała wynagrodzenia za pracę.

Źródło: theplaylist.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż kadrów z youtube.com

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?