Carmen Sandiego – zwiastun animowanej serii Netflixa!

Platforma Netflix opublikowała niedawno oficjalny zwiastun swojej nowej, animowanej serii, którą jest Carmen Sandiego. Produkcja zadebiutuje w sieci już 18 stycznia. Jej gwiazdami są Gina Rodriguez, która podkłada głos za tytułową ikonę oraz Finn Wolfhard dubbingujący postać o pseudonimie Player. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: LEGO® PRZYGODA 2 – oto bohaterowie widowiska na nowym plakacie!

Netflix zdobył prawa do postaci już w marcu. Następnie zamówił adaptację live-action, do której scenariusz napisze Mark Perez, a w rolę głównej bohaterki wcieli się Gina Rodriguez. Ponadto streamingowa platforma postanowiła zrealizować również animowany serial liczący aż 20 epizodów, którego zwiastun możecie podziwiać powyżej.

Kryminalna mistrzyni Carmen Sandiego była gwiazdą licznych gry, pracując przeciwko agencji detektywistycznej ACME jako szefowa V.I.L.E. Brzmi ciekawie? Celem wspomnianych gier była nauka dzieci podstaw geografii, historii, matematyki oraz języka angielskiego. Sama bohaterka pojawiła się również w wielu książkach oraz innych produktach. Carmen to wyszkolona złodziejka, która myśli o swoich zbrodniach w kategorii gry. Postać była też częścią wyświetlanego w latach 90. XX wieku programu dla dzieci pt. Gdzie się podziała Carmen Sandiego? Warto tutaj dodać, ze słynna kapela Rockapella sporządziła do telewizyjnego show autorską piosenkę.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?