Co Netflix przyniesie w czewcu?

Tym razem platforma Netflix już w okolicach połowy miesiąca dzieli się swoimi nowościami na kolejny okres, który najpewniej większość z nas spędzi w izolacji. Wyróżniamy te najgorętsze.

Przede wszystkim w pierwszy dzień czerwca zawita do nas kilka starszych pozycji, głównie z lat 90. – Góra DantegoZa horyzontem, Dziewiąte wrota, Las Vegas Parano, Marsjanie atakują, czy Ognisty podmuch. Wtedy także pojawi się Zimna wojna, Synalek, Get a job i Oszukać przeznaczenie 5.  Dzień później z kolei będziemy mogli przeżyć jeszcze raz Venoma, w którym główną rolę gra oczywiście Tom Hardy. Nie zapominajcie o filmach oryginalnych Netfliksa, w tym: A Whisker Away, One Way for Tomorrow, Father Soldier Son i Poczujecie rytm.

12 września pojawi się zaś Zamek Transylwania 3, 13 z kolei zobaczymy dostępne będą Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda.

Zbrodnie Grindewalda

Fot. Warner Bros.

Co zaś się tyczy najciekawszych pozycji serialowych, Netflix oczywiście także ma kilka dodatkowych opcji. Na sam początek (2.06) finałowy sezon Pełniejszej chaty, potem Trzynastu powodów (5.06) – którzy również pożegnają się z nami z przytupem. 12 czerwca warto pamiętać o kolejnym polskim akcencie platformy – W głębi lasu. W tym samym czasie pojawi się m.in. 4. sezon F is for Family. Druga połowa czerwca też obfituje w kilka wartych odnotowania seriali, na czele z J-style Trip, The Politician i oczywiście Transformers: War for the Cybertron Trilogy. Jeżeli zaś ktoś będzie miał ochotę obejrzeć coś z reality show po zyskującym sporą popularność sezonie Too Hot To Handle, Netflix będzie mógł zaproponować  Z kamerą u KardashianówTop Chef, Żony medycynyjak również Igrzyska tytanów, w których pojawia się Dwayne Johnson. Miłośnicy stand-upów dostaną show pt. Eric Andre: Legalize Everything.

Powodów

Fot. Mat.prasowe

Źródło: Upflix / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Venom

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?