Duchy wracają! Łapcie za telefon i dzwońcie do Pogromców! Nowy film na horyzoncie!

A więc…. Do kogo zadzwonicie, gdy zrobi się paskudnie?

Na horyzoncie pojawił się nowy obraz z serii Pogromcy duchów i tym razem, zostanie on osadzony w pierwotnym, ukochanym przez rzesze fanów, uniwersum!

Pogromcy duchów

Fot.: Columbia Pictures Corporation

Zobacz również: Just Dance wkroczy na srebrne ekrany! Szykujcie się na muzyczne widowisko roku!

Niestety nie ma za wielu informacji, jednakże portal Entertainment Weekly zdradził, że nową odsłonę ma wyreżyserować Jason Reitman. Twórca podobno ma nawiązać do historii kultowej komedii grozy z 1984 roku, którą nakręcił jego ojciec, Ivan Reitman. Brzmi cudownie?

Zawsze myślałem o sobie, jako o pierwszym fanie Pogromców duchów. Miałem wówczas sześć lat i odwiedzałem właśnie plan zdjęciowy tegoż filmu. Chciałem stworzyć obraz dla wszystkich pozostałych zwolenników.

Wytłumaczył Reitman.

To będzie nowy rozdział w oryginalnej serii. Żaden reboot ani remake. Co stało się w latach 80., zostaje w latach 80. Ten obraz będzie się dziać w teraźniejszości.

Reitman w tajemnicy sporządził scenariusz, dlatego dopiero teraz pojawiły się jakiekolwiek informacje o wspomnianym sequelu, razem z Gilem Kenanem. Obecnie nie wiadomo nic na temat fabuły widowiska…. Jednakże ujawniono, że nowa drużyna będzie się składać z czterech nastolatków… dwóch kobiet i mężczyzn.

Nowi Pogromcy duchów zadebiutują na ekranach kin latem 2020 roku. Produkcja zaś rozpocznie się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?