Goodrich – Michael Keaton zmuszony do opieki nad dziewięcioletnimi bliźniętami!

Według portalu Deadline Michael Keaton właśnie dołączył do obsady dramatu zatytułowanego Goodrich. Scenarzystką oraz reżyserką projektu jest Hallie Meyers-Shyer.

Film skupi się na poczynaniach mężczyzny o imieniu Andy Goodrich, który zostaje zmuszony do opieki nad dziewięcioletnimi bliźniakami po odejściu swojej drugiej żony. Bohater postawi zdecydowany opór przed próbami uczynnienia z niego prawdziwego ojca przez jego dorosłą już i zdeterminowaną do osiągnięcia powziętego celu córkę.

Michael Keaton

Fot.: Marvel; Disney

Zobacz również: Pokémon: Detektyw Pikachu – plakaty bohaterów niecodziennego widowiska!

Amy Pascal zajmie się produkcją omawianego dzieła. Projekt, według licznych pogłosek, będzie zawierać mistrzowski występ Michaela Keatona. Rola wspomnianej gwiazdy porównywana jest do tej, którą popisał się przed laty Jack Nicholson w filmie pt. Schmidt.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Disney

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?