Advertisement Advertisement
banner

Joel Kinnaman inflitruje polską mafię. Zwiastun The Informer

The Informer to brytyjski kryminał, w którym obok gwiazd Hollywood wystąpili polscy aktorzy. Obraz w reżyserii Andrea Di Stefano (Escobar: Historia nieznana) to historia Pete’a Koslowa (w tej roli Szwed Joel Kinnaman), byłego żołnierza wojsk specjalnych i skazańca, który dla złagodzenia wyroku na zlecenie FBI infiltruje polską mafię w Nowym Jorku. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu.

W adaptacji książki Trzy sekundy Andersa Roslunda i Börge Hellströma u boku takich gwiazd jak Joel Kinnaman (Altered Carbon), Rosamund Pike (Zaginiona dziewczyna), Ana De Armas (Blade Runner 2049), Common (John Wick 2), Clive Owen (The Knick) wystąpią Mateusz Kościukiewicz, Mirosław Haniszewski, Ignacy Rybarczyk, Joanna Kaczynska i Eugene Lipinski.

Zobacz również: Polacy w produkcjach zagranicznych. Podsumowanie 2017 roku

The Informer pojawi się w brytyjskich i amerykańskich kinach 22 marca 2019 roku. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Aviron Pictures

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?