Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają piosenkę promującą Narodziny gwiazdy!

Jeżeli do tej pory nie czekaliście na ten film, są spore szanse, że po odsłuchaniu tego właśnie kawałka zaczniecie. Lady Gaga śpiewa na nim ze swoim ekranowym partnerem, Bradleyem Cooperem, w tle zaś możemy oglądać sceny z produkcji.

Zobacz również: Narodziny gwiazdy – recenzja filmu Bradleya Coopera z Lady Gagą!

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Tegoroczne Narodziny gwiazdy to już trzeci remake produkcji z 1938 roku o tym samym tytule. W poprzednich wersjach filmu występowali Janet Gaynor i Frederic March, Judy Garland i James Mason, Barbara Streisand i Kriss Krtistofferson.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Narodziny gwiazdy

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?