Liga Sprawiedliwości – Kevin Smith przypuszcza, że Snyder Cut istnieje

Odyseja związana ze snyderowską wersją ostatniego jak dotąd crossoveru w filmowym uniwersum DC wciąż trwa. Mnóstwo fanów nadal gorąco wierzy w to, że obejrzy alternatywę kinowego rozczarowania z 2017 roku. Wiara ta jest często podsycana przez wypowiedzi poszczególnych osób mniej lub bardziej związanych ze środowiskiem.

Tym razem swoje dopowiedział Kevin Smith. Według jego teorii, Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut istnieje, ale Warner Bros. nie chce wypuszczać tego do szerszego odbiorcy, któremu mogłaby się nie spodobać robocza wersja projektu. Reżyser stwierdził, że być może fani czekający specjalnie na taki film mogliby docenić tego typu projekt, pewne dziury zapełniając własnymi domysłami.

Kostium Flasha liga sprawiedliwości

Fot. Kadrr z filmu Liga sprawiedliwości

Zobacz również: Legendarny głos Batmana wystąpi jako Bruce Wayne w najnowszym crossoverze Arrowverse!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?