Advertisement

Legendarny głos Batmana wystąpi jako Bruce Wayne w najnowszym crossoverze Arrowverse!

Kevin Conroy. Nawet jeśli nie kojarzycie go po nazwisku, to jeżeli oglądaliście takie produkcje jak Batman: Animated series, animowane Justice League czy Batman Beyond, ewentualnie graliście w którąkolwiek część serii gier wideo Arkham, to właśnie jego głos słyszycie przy kwestiach Mrocznego Rycerza. Teraz nareszcie wystąpi w produkcji live-action.

A okazja nadarza się w najbliższym czasie, gdy w Arrowverse dojdzie do kolejnego crossoveru. W  Crisis on Infinite Earths Conroy ma wystąpić jako starsza wersja Bruce’a Wayne’a. Crossover ma być jednym z kluczowych wydarzeń uniwersum, po którym ma ono wyglądać zupełnie inaczej. Było ono już zapowiadane wcześniej, zarówno w The Flash (zaginięcie Allena w przyszłości), jak i niedawno w Arrow, gdy zapowiadano, że Oliver Queen będzie pełnił istotną rolę w tym evencie. Kto wie, może Conroy-Wayne otrzyma przy tej okazji coś więcej oczekiwany od lat epizodzik w roli obrońcy Gotham?

Kevin Conroy i Batman Arrowverse

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Batwoman – główna bohaterka na tle własnego logo w nowej zapowiedzi

Kto zatem porzucił oglądanie seriali z Arrowverse, przynajmniej dla tych odcinków wchodzących w obręb Arrowverse może zrobić wyjątek. A epizody związane z Kryzysem tradycyjnie rozciągać się będą na wszystkie produkcje superhero od CW. W tym przypadku kolejno Supergirl, Batwoman, The Flash, Arrow i DC’s Legends of Tomorrow. Do wydarzenia dojdzie już w grudniu.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?