Mała Syrenka – Harry Styles jednak nie będzie księciem

Wydawało się, że oficjalna informacja o obsadzeniu tego piosenkarza i aktora w nowym filmie live-action Disneya jest kwestią czasu.

Ostatecznie jednak wygląda na to, że Mała Syrenka będzie musiała sobie znaleźć innego księcia. Choć rozmowy z Harrym Stylesem trwały już od pewnego czasu, aktor ostatecznie zrezygnował z występu.

Małą Syrenka

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Harry Styles księciem Erykiem w nowej Małej Syrence?!

Mała Syrenka jest mocno inspirowana baśnią Hansa Christiana Andersena. Opowiada o młodej syrence-Ariel, która marzy o tym, żeby odrzucić życie pod wodą i stać się częścią świata ludzi. Zawiera pakt z podstępną wiedźmą Urszulą, która przemienia Ariel w człowieka, ale w zamian zabiera jej najcenniejszy dar – przepiękny głos. Dziewczyna będzie potrzebowała dużo odwagi, determinacji oraz pomocy wiernych przyjaciół – Sebastiana i Florka – aby poradzić sobie w nowych warunkach  i uporządkować sprawy w obu światach.

W głównej roli zobaczymy piosenkarkę i aktorkę Halle Bailey. Obsadzono również postaci Florka (Jacob Tremblay) oraz Blagiera (Awkwafina).

Źródło: Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?