Monster Hunter – nowa zapowiedź. Porównanie modeli potworów z oryginałem

Oj, niezbyt dobrze przyjął się pierwszy teaser filmu bazującego na grze wideo Monster Hunter World. Producenci postanowili najwyraźniej zareagować.

Pojawił się zatem nowy materiał, przedstawiający drobny materiał porównawczy oraz reżysera Paula W.S. Andersona, który ogląda całość u boku Kaname Fujioki, reżysera gry Capcom, oraz jego producenta  – Ryozo Tsujimoto. Ci drudzy wydają się być zachwyceni widokiem – a i trzeba przyznać, że podobieństwo jest w istocie uderzające. Na koniec Anderson triumfalnie stwierdza, że jeśli im się spodobało, to fani także to przyjmą. Zgadzacie się z tą śmiałą tezą?

Zobacz również: Gal Gadot Kleopatrą! Patty Jenkins wyreżyseruje film!

Monster Hunter to film oparty o serię gier o tym samym tytule. Gracze mają szansę eksplorować w niej wielkie, żyjące światy i walczyć z jeszcze bardziej imponującymi ogromnymi monstrami. Film skupi się na losach Artemis, liderki oddziału sił ONZ (Milla Jovovich). W tajemniczy sposób zostaje ona przeniesiona na obcy ląd wypełniony groźnymi bestiami. Razem ze spotkanym na miejscu Hunterem (Tony Jaa) musi znaleźć sposób by zamknąć portal, który umożliwia potworom zaatakowanie Ziemi. Film reżyseruje Paul W.S. Anderson. Ma on już doświadczenie z ekranizacją gier. To właśnie on przeniósł do kin serię Resident Evil.

Źródło: Youtube  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?