Advertisement

Netflix Party, czyli dobry sposób na wspólne oglądanie w czasach koronawirusa

Świat sparaliżowała pandemia koronawirusa, nam zaś w większości pozostaje zostanie w domach i zajęcie się czymś. Zawsze jednak znajdzie się coś ciekawego – czasem nawet rzecz, która była gotowa do użytku od dłuższego czasu.

Dobrym przykładem jest Netflix Party. Aplikacja pozwalająca na wspólne oglądanie filmów i seriali na rzeczonej platformie. Nie była to zbyt popularna funkcja, bo i w wielu sytuacjach zwyczajnie niepraktyczna. Teraz jednak – gdy spotkania w większym gronie stają się tymczasowo niemożliwe – zaczyna robić furorę.

Zobacz również: TOP 70 – Seriale Netflix, które warto obejrzeć!

Aby móc korzystać z Netflix Party, wystarczy posiadać konto na platformie oraz uruchomić je na Google Chrome. Po zainstalowaniu wtyczki Netflix Party naciskamy na ikonkę NP w prawym górnym rogu ekranu i klikamy „Start the party”.  Razem ze znajomymi możemy dzięki temu wspólnie oglądać daną produkcję online, z możliwością przesyłania sobie screenshotów czy GIF-ów.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Netflix 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?