Proceder – film o znanym polskim raperze. Pierwszy zwiastun

Tomasz Chada był swojego czasu jednym z istotniejszych raperów polskiej sceny muzycznej. W ubiegłym roku zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, zaskakując całe środowisko. Teraz powstanie film biograficzny opowiadający o jego osobie.

Jak widać na poniższym zwiastunie, Proceder postara się przedstawić burzliwe, pełne wzlotów i upadków życie Chady. Od samego tworzenia muzyki poprzez relacje w życiu prywatnym aż po problemy z prawem. Szykuje się mocna, bezkompromisowa produkcja.

Zobacz również: Patryk Vega zrobi film o polskim futbolu. W obsadzie Zamachowski

Proceder powalczy również o Złote Lwy. W głównej roli wystąpi Piotr Witkowski. W pozostałych rolach pojawią się m.in.  Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz i Agnieszka Więdłocha. Nie zabraknie również przedstawicieli polskiego rapu. Na pewno pojawią się Kali, Bajorson i Zbuku.

Produkcja trafi do kin 15 listopada.

Źródło: cgm.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?