the old guard background Advertisement

Patryk Vega zrobi film o polskim futbolu. W obsadzie Zamachowski

Patryk Vega jesienią rozpocznie zdjęcia do kolejnej produkcji. Film ma koncentrować się wokół polskiej piłki nożnej, a w obsadzie znajdzie się m.in. Zbigniew Zamachowski.

Informacją podzielił się sam Zbigniew Zamachowski podczas spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych, który odbywa się w trakcie Pol’and’Rock Festival 2019. Dla aktora będzie to w ostatnim czasie drugie już spotkanie z reżyserem Botoksu, gdyż niedawno współpracował z nim na planie zapowiedzianej na wrzesień Polityki. W filmie tym wciela się w postać inspirowaną ojcem Tadeuszem Rydzykiem.

Mogę wam już przyspoilerować, że już we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem . (…) Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata.

Zobacz również: „Chcę zrobić własnych Avengersów” – Vega planuje film łączący postaci z jego produkcji

zamachowski polandrock 2019 vega

fot. kadr z yotutube [Pol’and’Rock 2019: Zbigniew Zamachowski na ASP]

Na obecny moment, o samym projekcie nie wiadomo nic więcej, jednak dla twórcy Plag Breslau może być to wdzięczny temat, w którym można zawrzeć wiele patologii trawiących polski futbol, począwszy od korupcji, przez mafijne powiązania kiboli, słaby poziom piłkarski, niedbających o siebie piłkarzy, aż po niekompetencję zarządzania klubami i związkami piłkarskimi. Możliwe, że tym filmem jest zapowiedziany przez Patryka Vegę w maju 2018 roku nowy film z serii Pitbull, którego podtytułem jest Królowa chuliganów, ale równie dobrze może być to zupełnie nowy projekt reżysera.

W najbliższym czasie Patryk Vega chce wprowadzić do kin trzy filmy. Są to Polityka (6 września), Kobiety mafii 3 (21 lutego 2020) oraz międzynarodowa produkcja Small world (26 czerwca 2020).

Źródło: youtube.com/OnetNews / ilustracja wprowadzenia: kolaż zdjęć z fb.com/patrykvegaofficial oraz instagram/slawomirpeszko

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Satyr pisze:

Small World – data premiery: czerwiec 2020.

A ten film? Możliwe, że będzie zamiast Kobiet mafii 3 – do których wszak nie ruszyły jeszcze zdjęcia…

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?