Advertisement

Ralph Demolka w internecie – piżamowa impreza trwa w najlepsze na nowym fotosie z animacji!

Wytwórnia Walt Disney Animation Studios opublikowała za pośrednictwem Entertainment Weekly ekskluzywny obrazek promujący nadchodzącą wielkimi krokami animację zatytułowaną Ralph Demolka w internecie. Na zdjęciu możecie podziwiać Vanellope spędzającą czas w towarzystwie disnejowskich księżniczek podczas tak zwanej imprezy piżamowej. Fotos możecie sprawdzić poniżej.

Kadr z filmu Ralph Demolka w internecie

Fot.: Walt Disney Animation Studios

Zobacz również: Kin – fragment widowiska science fiction o połączonym biologicznie chłopcu z bronią obcych!

Ralph Demolka w internecie pozostawia salon gier wideo Litwaka w tyle, zapuszczając się w niezbadany, obszerny oraz ekscytujący świat Internetu, który może nie przetrwać niszczycielskich zdolności Ralpha! Wspomniany, growy złoczyńca (głos podłożył John C. Reilly) wraz ze swoją towarzyszką Vanellopą von Schweetz (głosu użyczyła Sarah Silverman) musi sporo zaryzykować, podróżując do globalnej sieci, w celu przeprowadzenia poszukiwań zamiennej części, mogącej uratować Sugar Rush. Bohaterowie zmuszeni są zatem polegać na obywatelach Internetu, by sukcesywnie poruszać się do przodu w realizacji obranego przez nich zadania. Pomocy udzieli im m.in. przedsiębiorczymi o imieniu Yesss (głosu użyczyła Taraji P. Henson), będąca głównym algorytmem, a także duszą i sercem popularnej witryny BuzzzTube.

W produkcji pojawią się również disnejowskie księżniczki – Auli‘i Cravalho (Vaiana: Skarb oceanu), Kristen Bell (Anna z Krainy Lodu), Kelly Macdonald (Merida Waleczna), Mandy Moore (Roszpunka z Zaplątanych), Anika Noni Rose (Tiana z Księżniczki i Żaby), Irene Bedard (Pocahontas), Linda Larkin (Jasmine z Aladyna), Paige O’Hara (Belle z Pięknej i Bestii) oraz Jodi Benson (Ariel z Małej Syrenki).

Wyreżyserowany przez Richa Moore’a (Zwierzogród, Ralph Demolka) oraz Phila Johnstona, a także wyprodukowany dzięki Clarkowi Spencerowi, film pt. Ralph Demolka w internecie pojawi się w polskich kinach już 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Walt Disney Animation Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?