Kin – fragment widowiska science fiction o połączonym biologicznie chłopcu z bronią obcych!

W sieci pojawił się fragment zbliżającego się wielkimi krokami thrillera science fiction wytworni Lionsgate pt. Kin. Dowiedźcie się zatem nieco więcej o biologicznym połączeniu protagonisty z bronią obcych!

Zobacz również: Searching – zobacz, jak kręcono nowatorski thriller z udziałem Johna Cho!

Obraz podąża śladami młodego chłopca o imieniu Eli. Akcja z kolei rozgrywa się w dystopijnej przyszłości. Bohater wraz ze swoją rodziną mieszka w pełnej przestępczości sekcji własnego miasta. Brat chłopaka właśnie wychodzi na wolność z więzienia, lecz na powrót szybko wraca do nielegalnej działalności na skutek długu wobec pewnego władcy półświatka. W międzyczasie Eli odkrywa potężną broń, którą używa w celu ochrony swoich bliskich, co doprowadza do konfliktu z kryminalnym lordem, rządem i enigmatycznymi żołnierzami z innego świata.

W obsadzie produkcji znajdują się: Myles Truitt, Jack Reynor, Dennis Quaid, James Franco, Zoe Kravitz i Carrie Coon. Film trafi do amerykańskich kin już 31 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?