Teen Spirit – zwiastun oraz plakat filmu z Elle Fanning i Agnieszką Grochowską!

Wytwórnia Bleecker Street opublikowała oficjalny zwiastun filmu zatytułowanego Teen Spirit. Ponadto poniżej znajdziecie również plakat promujący wspomnianą produkcję. Obraz to reżyserski debiut Maxa Minghella. Gwiazdą nadchodzącego wielkimi krokami musicalu jest Elle Fanning.

Zobacz również: Topielisko. Klątwa La Llorony – zwiastun nowego horroru z uniwersum Jamesa Wana!

Violet (Elle Fanning) to siedemnastolatka mieszkająca razem ze swoją mamą (Agnieszka Grochowska) na małej farmie ulokowanej na Wyspie Wight. Podczas gdy bohaterka spędza całe dnie na chodzeniu do szkoły, pracując jako kelnerka i odrabiając prace domowe, stara się również wygospodarować nieco czasu na samą siebie. W tych nielicznych chwilach samotności Violet marzy o byciu piosenkarką. Jej sny jednak wcale nie są tak odległe, jak mogłoby się na pozór wydawać. Dziewczyna obdarzona jest cudownym głosem, a z pomocą nieoczekiwanego mentora dostaje się na lokalny konkurs śpiewu, który sprawdzi, z jakiej ulepiono ją gliny. W trakcie filmu Violet uczy się, jak wyjść do ludzi i sięgnąć, pozornie tylko, odległych gwiazd.

W filmie widzowie zobaczą Elle Fanning wykonującą piosenki takich artystów jak: Robyn, Ellie Goulding, Tegan & Sara, Annie Lennox, Orbital, Sigrid oraz Carly Rae Jepsen & Jack Antonoff. Nie zabraknie również utworów od Ariany Grande, Katy Perry, Grimes, The Undertones, Aqua, Alice Deejay, Whigfield, Major Lazera czy No Doubt.

Teen Spirit

Fot.: LD Entertainment; Bleecker Street

Warto dodać, że Minghell sporządził również scenariusz do omawianego filmu. W jego obsadzie, oprócz wspomnianych powyżej pań (Elli Fanning i Agnieszki Grochowskiej), znajdują się także Rebecca Hall oraz Zlatko Buric. Producentem muzycznego show został Fred Berger.

Wytwórnie LD Entertainment i Bleecker Street wypuszczą do wybranych kin film pt. Teen Spirit już 5 kwietnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – LD Entertainment; Bleecker Street

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?