Terminator: Dark Fate – znamy kompozytora produkcji!

Wygląda na to, że poznaliśmy osobę odpowiedzialną za soundtrack tej niezwykle wyczekiwanej bezpośredniej kontynuacji kultowego Terminatora 2.

A będzie nim nie kto inny, jak Tom Holkenberg a.k.a. Junkie XL. Biorąc pod uwagę jego wkład w wiele świetnych ścieżek do blockbusterów – na czele z ostatnim Mad Maxem – jest to niezwykle dobra wiadomość.

Zobacz również: Diuna – Josh Brolin pokazuje efekty treningu

James Cameron, mimo, że odzyskał prawa do swojej ukochanej marki i jest producentem wykonawczym filmu, nie zasiądzie na stołku reżyserskim, bo w tym czasie będzie zajęty nowymi częściami Avatara. To miejsce przypadło reżyserowi Deadpoola, Timowi Millerowi. Miał on już okazję pracować z Cameronem w 1991 roku przy produkcji Terminator: Dzień sądu. Obaj Panowie stworzyli odpowiedni zespół scenarzystów, planujących prawdopodobnie trylogię, która będzie zupełnie odrębną historią. W jego skład wchodzą: David Goyer (Blade, Mroczne miasto, Batman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary Connor, Wojna światów) oraz Justin Rhodes.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?