Terminator: Mroczne przeznaczenie – nowa scena w koreańskiej zapowiedzi filmu

W przyszłym miesiącu zobaczymy wreszcie odnowioną część franczyzy z kilkoma powracającymi gwiazdami.

Póki co pojawiła się nowa scena z Terminator: Mroczne przeznaczenie, która w nieco bardziej szczegółowy sposób pokazuje nam odsiecz granej przez Lindę Hamilton Sary Connor.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – tak wyglądają Rycerze Ren!

Na ekranie ponownie zobaczymy Lindę Hamilton oraz Arnolda Schwarzeneggera. Bohaterowie grani przez tę dwójkę znów połączą siły by bronić ważną osobę przed terminatorem wysłanym z przyszłości. Tym razem nie będzie to jednak John Connor, lecz młoda dziewczyna, która z jakiegoś powodu pojawiła się na celowniku morderczych maszyn. Sarze i terminatorowi granemu przez Schwarzeneggera pomoże także niespodziewany sojusznik. Będzie nim Grace, która okazuje się zmodyfikowanym człowiekiem. W tę rolę wcieli się Mackenzie Davis.

Za reżyserię nowego Terminatora odpowiada Tim Miller. Twórca ten jest autorem sukcesu pierwszego Deadpoola. Na swoim koncie ma również antologię Netflixa Miłość, śmierć i roboty. Scenariusz napisali z kolei Justin Rhodes, Billy Ray i David S. Goyer. Premiera nowego filmu przewidziana jest na 8 listopada.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?