The Grinch – bajeczny, nowy zwiastun animowanego filmu!

Wytwórnie Universal Pictures i Illumination Entertainment opublikowały wczoraj trzeci zwiastun animowanego widowiska pt. The Grinch. Serdecznie zapraszam do oglądania, jest bowiem na czym zawiesić oko!

Zobacz również: Replicas – Keanu Reeves ponownie w filmie sci-fi. Nowy zwiastun

Należy tutaj dodać, iż w trailerze pojawia się utwór Tylera, the Creatora i Danny’ego Elfmana, którzy sporządzili nową wersję klasycznego motywu przewodniego charakterystycznego dla Grincha, czyli nowa mowa o kawałku zatytułowanym You’re A Mean One. Poza tym produkcja posiadać będzie również wiele nowych i oryginalnych piosenek autorstwa pierwszego z wymienionych panów. Przykładem może być I Am The Grinch.

Z kolei portal Deadline poinformował, że do obsady animowanego show dołączył zwycięzca Grammy – Pharrell Williams. Piosenkarz wcieli się w narratora całej opowieści.

Plakat promujący film The Grinch

Fot.: Universal Pictures; Illumination Entertainment

Opis dystrybutora (kino): Grinch znów powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny, świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, zielony stwór Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć.

Nakręcony przez Pete’a Candelanda i Yarrowa Cheney’a, z drobną pomocą Matthew O’Callaghana, The Grinch jest adaptacją powieści dr. Seussa opracowaną na podstawie scenariusza Michaela LeSieura. Jego producentami są: Chris Meledandri, Janet Healy i Scott Mosier. Produkcją wykonawczą zajęli się z kolei Audrey Geisel i Chris Renaud. Warto tutaj dodać, że nominowany do Oscara Benedict Cumberbatch (Doktor Strange) użyczył swojego głosu niesławnemu Grinchowi.

Animacja pojawi się na ekranach amerykańskich kin 9 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures; Illumination Entertainment

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?