AdvertisementWszyscy wiedzą – nowy zwiastun oraz plakat filmu z udziałem Cruz i Bardema!

Wytwórnia Focus Features opublikowała nowy zwiastun oraz plakat filmu Wszyscy wiedzą z udziałem Penélopy Cruz, Javiera Bardema i Ricardo Darína. Udostępnione materiały znajdziecie poniżej.

Opis dystrybutora (kino): Laura, z pochodzenia Hiszpanka, mieszka w Buenos Aires. Po latach przyjeżdża do rodzinnego miasteczka na wesele. Towarzyszy jej szesnastoletnia córka. Zabawę przerywa wstrząsające zdarzenie, które sprawi, że na jaw wyjdą głęboko skrywane rodzinne tajemnice.

Asghar Farhadi jest odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię omawianego dzieła.

Asghar to światowej klasy twórca, którego praca wykracza poza język.

Stwierdził przewodniczący wytwórni Focus Peter Kujawski.

Łącząc jego talent oraz kunszt z tymi hipnotyzującymi, pełnymi prawdziwych emocji kreacjami Penelopy, Javiera i Ricardo, otrzymaliśmy widowisko, które zachwyci publiczność.

Wszyscy wiedzą

Fot.: Focus Features

Produkcją obraz Wszyscy wiedzą zajął się Alexandre Mallet-Guy z Memento Films oraz reprezentant Morena Films – Álvaro Longoria. Dzieło zadebiutuje w amerykańskich kinach w przyszłym roku, a dokładniej rzecz ujmując, w lutym.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Focus Features

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?