Zwiastun Avengers: Endgame najchętniej oglądanym w całej historii kinematografii!

O w mordę, to naprawdę całkiem spore osiągnięcie. Opublikowany jakiś czas temu zwiastun filmu Avengers: Endgame stał się najgorętszym trailerem w całej historii kinematografii! I to w zaledwie 24 godziny od momentu pojawia się w sieci!

Zobacz również: Kim Kolwiek – pierwszy zwiastun adaptacji live action popularnej serii animowanej!

Wygląda na to, że wytwórnia Marvel może być pewno ogromnego dochodu ze sprzedaży biletów na swoje kolejne widowisko. Skąd takie przypuszczenie? Sam zwiastun ich najnowszego komiksowego show osiągnął pułap 289 milionów wyświetleń w niecałe nawet 24 godziny. Wynik imponuje, czyż nie? Warto tutaj podać wartości wyświetleń dla zwiastunów innych, komiksowych adaptacji, tak tylko dla samego porównania. Otóż niezwykle popularny film Avengers: Wojna bez granic uzyskał wynik 215 milionów wyświetleń dla swojego pierwszego zwiastuna. Nieźle! Ale warto tutaj dodać, że wynik liczony jest od czasu jego premiery do dzisiaj. Pierwszy trailer Kapitan Marvel osiągnął pułap 47 milionów wyświetleń (drugi dobił na razie do 23 milionów). Z kolei w przypadku DC sprawa wygląda znacznie gorzej. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości nie przekroczył nawet setki. Pierwszy zwiastun uzyskał jedynie 72 miliony wyświetleń, a trailer zbliżającego się Shazama dobił do 24 milionów jak razie.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?