Arctis 1 – nowa propozycja dla graczy od SteelSeries

SteelSeries Arctis 1 to wszechstronny zestaw słuchawkowy do gier, który może pełnić także funkcję słuchawek w podróży. Zostały one wyposażone w takie same przetworniki dźwięku, jak w modelach Arctis 3, 5, 7 i 9X, ale mają niższą cenę – 255 PLN.

Dzięki zachowaniu eleganckiego, dyskretnego wyglądu, z którego znany jest SteelSeries, Arctis 1 zapewnia, że ​​nie musisz czuć się skrępowany, nosząc na zewnątrz gigantyczny zestaw słuchawkowy do gier. Ponadto zestaw słuchawkowy do gier Arctis 1 wykorzystuje te same poduszki nauszne z tkaniny Airweave i pałąk wzmocniony stalą, co poprzednie zestawy słuchawkowe.

Steel Series

fot. Materiały prasowe

Zobacz również : Samsung CRG5 dla fanów gamingu i e-sportu

Mikrofon ClearCast oferuje tę samą doskonałą jakość i redukcję szumów, ale nie jest chowany tak, jak w przypadku innych zestawów słuchawkowych. Zamiast tego mikrofon jest po prostu odłączany. Opaska na głowę też jest trochę inna; zamiast pałąka do zawieszania gogli, SteelSeries wyposaża Arctis 1 w płaską poduszkę przymocowaną do opaski.Słuchawki posiadają uniwersalne złącze jack 3,5 mm, umożliwia to granie na wszystkich platformach, w tym na: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych.

Arctis 1 są już dostępne w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries.
Źródło: Materiały prasowe / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?