Ania, nie Anna – poznaliśmy datę premiery 3. sezonu!

Fani serialu o słynnym rudzielcu – przygotujcie się. Ogłoszono, kiedy będzie można zobaczyć kolejną serię.

A zrobili to sami główni aktorzy. A zatem Ania, nie Anna pojawi się po raz trzeci na platformie Netflix już 3 stycznia 2020 roku.

Ania, nie Anna | Sezon 3 | Netflix

Imię – AniaUlubiony kolor – nie pomarańczowySzkolna miłość – GilbertUlubiony dzień – patrz poniżej

Opublikowany przez Netflix Czwartek, 19 września 2019

Zobacz również: Titans – Nightwing na zdjęciu z planu

W serialu znów prawdopodobnie ponownie ulubieńcy fanów serii: Amybeth McNulty (Anne Shirley), Geraldine James (Maryla Cuthbert), R.H. Thomson (Mateusz Cuthbert), Corrine Koslo (Małgorzata Linde), Dalila Bela (Diana Barry), Aymeric Jett Montaz (Jerry Baynard), Lucas Jade Zumann (Gilbert Blythe) oraz Kyla Matthews (Ruby Gillis). Pojawią się również nowe postacie: Dalmar Abuzeid (Sebastian) i Cory Grüter-Andrew (Cole).

Ania, nie Anna to serial oryginalny stacji CBC i serwisu Netflix, wyprodukowany przez Northwood Entertainment i stworzony przez Moirę Walley-Beckett. Producentami wykonawczymi serialu są Miranda de Pencier, Moira Walley-Beckett, Sally Catto, Elizabeth Bradley, Alex Sapot, Debra Hayward, Alison Owen i Girotti. Funkcję producenta pełni John Calvert.

Źródło: Facebook Netflix / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?