Doom Patrol – poznaliśmy aktorkę, która zagra w 2. sezonie córkę Nilesa Cauldera!

Jak można było się domyślić po finałowych scenach 1. sezonu, jedną z ważniejszych postaci kontynuacji będzie Dorothy Spinner, czyli córka lidera tytułowej pokręconej drużyny.

Zgodnie z opisem tyczącym się drugiej odsłony Doom Patrol, Dorothy  przez lata była skrzętnie ukrywana przez Cauldera, który nie chciał, aby zdolności zdeformowanej córki – do których należy możliwość ożywiania wymyślonych przyjaciół – wyszły na jaw. Kiedy jednak do tego dochodzi, Szef będzie chciał ją ochronić. Postać zostanie zagrana przez Abigail Shapiro.

doom patrol

Fot. ImdB

Zobacz również: Co obejrzeć na Netflix? Najlepsze seriale!

Doom Patrol ukazuje nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną. Niebawem trafią do miejsca niezbyt dla nich przyjemnego i uzyskają dość nietypowe zlecenie od Cyborga. Trudno im będzie z niego zrezygnować, ale po tej misji ich życie nie będzie nigdy już takie samo.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?