Falcon & Winter Soldier – nowy Kapitan Ameryka na plakatach z planu!

Premiera serialu Falcon & Winter Soldier już w sierpniu! Dziś prezentujemy nowe zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć nowego Kapitana Amerykę i nie, nie jest nim Sam Wilson.

Na poniższych plakatach propagandowych znajduje się John Walker (w tej roli Wyatt Russell), który w komiksach przez krótki czas występował roli Kapitana, znany również pod kryptonimem U.S. Agent. Z ostatnich informacji o fabule serialu wiemy, że Falcon nie przejmie na początku schedy Rogersa. Dowiedzieliśmy się również, że w serialu powróci wątek superżołnierzy. Być może John Walker stanie się przeciwnikiem lub sojusznikiem tytułowych bohaterów. Pozostaje nam czekać na pełny zwiastun!

View this post on Instagram

I asked these aren't spoilers.

A post shared by Atlanta Filming (@atlanta_filming) on

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+. W 4. fazie MCU znajdują się również seriale takie jak Loki i Wanda Vision.

Źródło: ComicBookMovie.com | Ilustracja główna: Marvel

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?