The Expanse – gwiazda serialu oskarżona o molestowanie

Podczas gdy czekamy na 5. sezon The Expanse, doszło do bardzo niemiłej sytuacji w związku z jedną z najważniejszych postaci serialu.

Cas Anvar – który wciela się w Alexa Kamala, pilota statku bohaterów, Rosynanta – został oskarżony o molestowanie seksualne. Sprawa zaczęła się, a jakże, na Twitterze. Tam jedna z użytkowniczek stwierdziła, że aktor miał kiedyś molestować jej przyjaciółki, co zostało potem potwierdzone kolejnymi tweetami. Sprawa ta napędziła szereg kolejnych tweetów, w tym jednej osoby, która twierdzi, że w wieku 17 lat Anvar miał ją upić i próbować skłonić do rozebrania się.

Zobacz również: Simpsonowie i Family Guy – biali aktorzy głosowi nie będą już podkładać głosu pod bohaterów innej rasy

Sprawą zainteresował się m.in. Daniel Abraham, jeden z autorów książkowego pierwowzoru The Expanse, poinformowane zostało studio Alcon, zapewne sytuacja będzie także badana przez Amazon Prime Video. Nie wiemy też, jakie zdanie na ten temat ma sam gwiazdor serialu. Póki co sprawa jest prowadzona nadzwyczaj spokojnie, możemy mieć zatem nadzieję, że jakiekolwiek działania w tej sprawie będą sprawiedliwe.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Expanse

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?