Wyniki: Wygraj zestaw zabawek dla swojego pupila z okazji premiery Był sobie Pies 2!

Wraz z Monolith Films zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

DO WYGRANIA:

3x zestaw zabawek dla psa od firmy Comfy!


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Filip Chrzonowski

Adrianna Gołkowska

Tomasz Bartycki

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Ulubiony psiak polskich widzów, Bailey już 4 października powraca na wielki ekran. Głosu ponownie użyczy mu Marcin Dorociński.

Tym razem właściciel Bailey’a, Ethan powierzy mu bardzo odpowiedzialne zadanie, jakim będzie opieka nad jego dorastającą wnuczką.

Aby dotrzymać jej kroku, czworonóg  będzie musiał podołać wielu wyzwaniom, a także (podobnie jak w poprzedniej części) odnaleźć się w wielu wcieleniach.
Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem!

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Olga pisze:

jedna z głownych cech czworonożnych przyjaciel jaka jest wierność do człowieka. Droga jaką pies przebywa do swojego właściciela jest daleka, ale nie tak daleka aby stanąć na przeszkodzie tej więzi i chyba mogę powiedzieć że miłości która wiąże Belle z Lukasem. Niewątpliwie dla mnie pies jest najlepszym czworonożnym przyjacielem człowieka.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?