Ocean’s 8 – siostry Kardashian wystąpią w filmie!

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Rihanna, Damian Lewis czy Matt Damon. Kobiecy remake Ocean’s Eleven, zatytułowany Ocean’s 8, raczej nie narzeka na brak gwiazd w obsadzie. Jednak twórcy starają się ściągnąć ich jeszcze i jeszcze więcej, nie do końca dbając jednak o ich wpływ na jakość tego dzieła. Właśnie bowiem potwierdzono, że cameo w filmie dostanie bodaj najpopularniejsza celebrytka świata, Kim Kardashian. A wraz z nią jej dwie przyrodnie siostry, Kendall i Kylie Jenner. 

Całą trójkę widziano wczoraj na planie produkcji w Nowym Jorku. Na razie nie mamy żadnych informacji na czym będzie polegać ich występ.

Znalezione obrazy dla zapytania kim Kendall i Kylie Jenner

Zobacz również: I, Tonya – Margot Robbie na pierwszych zdjęciach z planu

Reżyserem i producentem omawianego filmu jest Gary Ross (Free State of JonesIgrzyska śmierci). Realizowany projekt to kontynuacja serii filmów, których główną gwiazdą był George Clooney. Bullock zagra w sequelu siostrzyczkę Danny’ego Oceana – byłą więźniarkę. Z pomocą swojej prawej ręki (Blanchett, aktorka zagra żeńską wersję postaci Brada Pitta – Rusty’ego), bohaterka stworzy zespół złodziei. Ich celem stanie się naszyjnik, dzięki któremu wrobią nikczemnego właściciela galerii. W projekcie nie pojawi się z pewnością Clooney, jednakże nie wyklucza się możliwości angażu aktora do potencjalnych kontynuacji.

Olivia Milch i rzeczony Ross sporządzili scenariusz do omawianego filmu. Jego producentem jest twórca popularnego remake’u Ocean’s Eleven (stał się genialną trylogią), czyli Steven Soderbergh. Z kolei Susan Ekins została producentem wykonawczym filmu.

Film w kinach już 8 czerwca 2018 roku.

źródło: justjared.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?