Trolle 2 – Dreamworks i Universal ogłaszają sequel animowanego hitu z Justinem Timberlakiem i Anną Kendrick!

Znakomita animowana produkcja będzie miała sequel! Dreamworks Animation i Universal Pictures ogłosili już nawet datę – 10 kwietnia 2020 roku. Rzecz jasna, potwierdzono także występ Justina Timberlake’a i Anny Kendrick, którzy podkładali głosy głównym bohaterom! Nie ma póki co mowy o tym, czy piosenkarz ponownie zajmie się soundtrackiem, acz to bardzo prawdopodobne. Zwłaszcza, że wykonana przez niego piosenka Can’t Stop the feeling została nominowana do Nagrody Akademii na tegorocznej gali Oscarów.

A oto oficjalne informacje o Trolle 2:

Wprost nie możemy się oprzeć uczuciu, że kolorowe, wspaniałe Trolle powrócą w Trolle 2, kontynuacji hitu z 2016 roku, opowiadającego o tym, jak daleko pójdziesz dla osiągnięcia szczęścia… i jak daleko jesteś gotów zajść, by je odzyskać. Anna Kendrick i Justin Timberlake powracają jako wieczna optymistka Poppy oraz mrukliwy Branch w nowej musicalowej komedii przygodowej od twórców Shreka. Trolle 2, animacja Universal Pictures i Dreamworks Animation, powraca w 20 kwietnia 2017 roku.

 

Zobacz również: Trolle – recenzja przedpremierowa animacji DreamWorks z Londynu #LFF

Opis dystrybutora (kino): Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat.

Obsada animacji: Justin Timberlake – Troll Branch (The Social Network), Anna Kendrick – Księżniczka Poppy (Pitch Perfect), James Corden – Biggie (Tajemnice lasu), Russell Brand  – Creek (Idol z piekła rodem), Gwen Stefani – DJ Suk (Aviator), GloZell Green – Babcia Rossiepuff, Kunal Nayyar – Guy Diamond (Teoria wielkiego podrywu), Ron Funches  – Cooper (Nierandkowalni), Meg DeAngelis – Moxie i szwedzki duet Icona Pop, czyli Caroline Hjelt i Aino Jawo – Fashionistki.

źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?