Wszystko albo nic – zwiastun filmu o słowiańskiej Bridget Jones

Dystrybutor Kino Świat udostępnił zwiastun polsko-czesko-słowackiej komedii romantycznej Wszystko albo nic z amantami polskiego kina w obsadzie. Wygląda na to, że film podobnie jak Czerwony Kapitan z Maciejem Stuhrem pojawi się w polskich kinach w wersji dubbingowanej. Wszystko albo nic zadebiutował w czeskich i słowackich kinach już w styczniu i w obu państwach z miejsca stał się wielkim przebojem. Sąsiedzka koprodukcja przez cztery tygodnie wyświetlania znajdowała się na czele miejscowych zestawień box office, a do tej pory zalicza niewielkie spadki frekwencji.

https://www.youtube.com/watch?v=xP0-cpu9NW0&t=1s

Opis dystrybutora: Linda (T. Pauhofová) i Vanda (K. Issova) przyjaźnią się od lat i wspólnie prowadzą małą księgarnię. Linda jest odpowiedzialna i praktyczna, po rozwodzie samotnie wychowuje córkę. Vanda to szalona, wesoła i spontaniczna piękność, która ciągle przyciąga niewłaściwych mężczyzn. Choć różni je prawie wszystko obydwie marzą o romantycznej miłości. Kiedy w ich życiu pojawią się oni – przebojowy deweloper Jakub i profesor Aladár – wszystko potoczy się zupełnie inaczej niż można byłoby przypuszczać.

Reżyserką Wszystko albo nic jest Marta Ferencová. W głównych rolach występują Tatiana Pauhofová (Gorejący krzew, Janosik), Paweł Deląg (Quo vadis, Viking) i Michał Żebrowski (Wiedźmin, Sęp). Głos pod postać Lindy podłożyła Laura Breszka (Singielka), a pod Vandę Gabriela Muskała (Moje córki krowy). Polska premiera filmu 17 marca.

wszystko albo nic plakat

Źródło: youtube; polski-dubbing.pl;  / ilustracja: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?