Młode wilki 3 – Szwedes i Jakimowicz nie pojawią się w filmie!

Planowana od dawna nowa część Młodych wilków, czyli polskich Szybkich i wściekłych, wydawała się nabierać już ostatecznych kształtów. Teraz Jarosław Żamojda będzie musiał prawdopodobnie dokonać kilku poprawek przed planowanymi na lipiec zdjęciami sequela swojego największego przeboju. Powodem jest rezygnacja części aktorów z oryginalnej obsady.

Fabuła nowego filmu miała koncentrować się wokół nowych młodych niepokornych, ale i nawiązywać do filmu z 1995 roku. Zgodnie z pierwotnym planem w Młodych wilkach 3 comeback zaliczyć mieli bohaterowie pierwszej części: Jarosław Jakimowicz (Cichy), Piotr Szwedes (Prymus), Paweł Deląg (Biedrona) czy Małgorzata Kożuchowska. Jednak okazuje się, że producenci nie zgodzili się na powrót postaci odgrywanej przez Jakimowicza, gdyż ich zdaniem „zmartwychwstanie” Cichego byłoby nieuczciwe wobec fanów i widzów. Decyzja nie spodobała się póki co dwójce aktorów: Piotrowi Szwedesowi oraz Zbigniewowi Suszyńskiemu (filmowy Skorpion), którzy zrezygnowali z udziału w filmie. Wiadomość została przekazana za pomocą emocjonalnego wpisu w mediach społecznościowych:

 

Część 1.???Gorący news! ??? Jestem to winien fanom „Młodych Wilków”. Musiałem podjąć decyzję o rezygnacji z filmu „MŁODE…

Opublikowany przez Piotr Szwedes na 4 maja 2017

 

??Część 2 ?? Newsy!!! Czterdziestolatkowie mają się dobrze, Polsko… cieszą nas Wasze wpisy, że jednak wbrew temu, co m…

Opublikowany przez Piotr Szwedes na 6 maja 2017

W wywiadzie dla Głosu Szczecińskiego producent filmu Bogusław Job zapewnił jednak, że nie powinniśmy spodziewać się kolejnych rezygnacji:

Przygotowujemy casting w połowie maja. Na pewno będą grali młodzi ludzie. Z poprzedniej obsady nie zagra główny bohater (J.Jakimowicz) ponieważ w poprzednim filmie został uśmiercony. Nie przywrócimy go do życia, bo to byłoby science fiction i okłamanie widzów, którzy oglądali pierwszą część Wilków. Druga osoba, która nie zagra to Piotr Szwedes. Pozostali aktorzy z pierwszej części zagrają.

Młode wilki to polski film sensacyjny, który wstrzelił się w gusta rodzimej widowni lat dziewięćdziesiątych i pozostawił po sobie kilka kultowych cytatów. Przedstawia on historię grupki młodych ludzi ze Szczecina, którzy szukając łatwych i wielkich pieniędzy postanawiają organizować przemyt z Niemiec na własnę rękę. Na fali sukcesu w 1997 roku powstał również prequel Młode Wilki 1/2.

Premiera filmu planowana jest na przełomie listopada i grudnia.

https://www.youtube.com/watch?v=-TRqU-BmFws

Źródło: onet.pl; gs24.pl / ilustracja wprowadzenia: TVP

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciek pisze:

Nawet nie spojrzę na ten syf, dopóki nie wylejecie 3 wiader zimnej wody na swój sprzedawczykowy ryj i nie przywrócicie oryginalnej obsady aktorskiej – czytaj – JAKIMOWICZ- do tej części filmu – inaczej NIKT NIE BĘDZIE TEGO OGLĄDAŁ 😉 Żegnam ;)))))))))))))


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?