Baby Driver – nowe zdjęcia z magazynu EMPIRE oraz wypowiedzi Wrighta i Foxxa!

Szósty film Edgara Wrighta z pewnością nie będzie przypominał jego poprzednich dzieł. Poniżej prezentujemy wycinki z wywiadu udzielonego dla magazynu EMPIRE, a także dwa nowe zdjęcie, które również znalazły się w ostatnim numerze wspomnianego przed momentem czasopisma.

Chciałem stworzyć film, który nie był zamknięty w cudzysłowie.

Powiedział Wright przedstawicielom magazynu EMPIRE.

Baby Driver jest emocjonalny, mroczniejszy i bardziej cyniczny. Widzowie będą zaskoczeni, w bardzo pozytywny sposób. Mój film jest uniwersalny, dostaniecie samochodowe pościgi, strzelaniny, muzykę i piękne dziewczyny do podziwiania. Jednakże kombinacja tych elementów w omawianym dziele sprawia wrażenia czegoś nowego, świeżego.

Większość współczesnych filmów akcji posiada kategorię wiekową PG-13. Chciałem czegoś mocniejszego, bardziej ciernistego.

Kontynuuje Wright.

Baby Driver Empire Exclusive 1

Zobacz również: Wish Upon – nowy zwiastun przerażającego horroru!

Driver z całą pewnością sprawia takie wrażenie, zamieniając modelowe wręcz wioski i lokalne puby na pełne adrenaliny samochodowe pościgi oraz rabującego banki Jona Hamma. Jednakże to nie tylko Buddy odgrywany przez rzeczonego aktora będzie zmartwieniem Baby Drivera. W produkcji jest jeszcze cała załoga kryminalistów Doca (Kevin Spacey) – a zwłaszcza najbardziej rzucający się w oczy, odziany w czerwoną kurtkę i wytatuowany na całym ciele Bats, w którego wciela się  Jamie Foxx.

Jestem tam, aby być osobą, którą naprawdę nie będziesz lubić.

Powiedział Foxx magazynowi EMPIRE.

Będziecie chcieli, aby ten sku…el spłonął.

Baby Driver Empire Exclusive 2

Zobacz również: Bharal – Kelsey Grammer w obsadzie dramatu z ekspertem parkoura w roli głównej!

Opis dystrybutora filmu (kino): Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na własne utrzymanie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

Obsada filmu: Ansel Elgort – Baby, Lily James – Deborah, Jon Bernthal – Griff, Eiza González – Darling, Jon Hamm – Buddy, Jamie Foxx – Bats i Kevin Spacey – Doc.

Scenarzystą oraz reżyserem produkcji jest Edgar Wright. Według portalu EW zaprezentowana w filmie akcja jest idealnie dopasowana do muzyki słuchanej przez tytułowego mistrza kierownicy, pragnącego poprzez przeróżne rytmicznego utwory zagłuszyć ciągłe dzwonienie w swoich uszach.

 Polska premiera filmu pt. Baby Driver zaplanowana jest na 7 lipca 2017 roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?