Tom Cruise wyjawia tytuł sequela filmu Top Gun!

Gdy kilkanaście dni temu Tom Cruise oficjalnie potwierdził powstawanie sequela kultowego Top Guna, fani pierwszej części zaparli dech. W dodatku dodał że ekipa wejdzie na plan filmu już w przyszłym roku, co jeszcze bardziej rozgrzało apetyty fanów. Wczoraj natomiast, w kolejnym wywiadzie odnoście filmu, aktor potwierdził tytuł filmu. Sequel klasyka z 1986 roku wejdzie do kin jako Top Gun: Maverick.

Zobacz również: Tom Holland wie, kto powinien zagrać Sully’ego w Uncharted

Cruise udzielił wywiadu Access Holywood, w którym oprócz tytułu w dość lakonicznych słowach wypowiedział się także o samym filmie. Będzie utrzymany w tym samym tonie, co pierwszy. Właściwie to ten sam film. Harold Faltermeyer będzie znów opowiadał za muzykę. Będą lotnicy, prędkość i będziemy mieć wielkie, szybkie maszyny. Filmik ze wspomnianą rozmową możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=O_qJ2ne3OiI

Nie wiadomo jeszcze kto podejmie się wyreżyserowania filmu, jednak podobno chęć stanięcia za kamerą wspomnianego obrazu wyraził Joseph Kosinski, z którym Cruise miał już okazję współpracować przy filmie Niepamięć. Reżyser oryginału, Tony Scott, 19 sierpnia 2012 roku popełnił samobójstwo.

Toma Cruise natomiast w kinach ze swoim najnowszym występem będziemy mogli ogladać już od przyszłego piątku, kiedy to na ekranach pojawi się film Mumia.

źródło: ComingSoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?