Mahershala Ali i Brian Tyree Henry dołączają do obsady głosowej animowanego Spider-Mana!

Mimo iż Phil Lord i Chris Miller powrócili bez spodziewanych sukcesów z bardzo odległej galaktyki, to ich ciągle pozbawiony tytułu animowany obraz opowiadający o przygodach Spider-Mana rozwija się całkiem obiecująco. Wspomniany duet napisał scenariusz do omawianego filmu, a także zajmie się jego produkcją dla wytwórni Sony. Dzisiaj zdradzono, że do obsady głosowej animacji dołączyli Mahershala Ali i Brian Tyree Henry.

480797.1

Zobacz również: Gra o tron – zima nadchodzi na plakatach bohaterów 7. sezonu serialu!

Nowa animowana przygoda Człowieka-Pająka nie będzie w żaden sposób związana z nadchodzącym Spider-Man: Homecoming. Obie produkcje przedstawiają dwa zupełnie różne światy, a więc omawianym widowisku widzowie zobaczą perypetie nie Petera Parkera, a Milesa Moralesa, wciągającego na siebie charakterystyczny kostium w obliczu jakiekolwiek zagrożenia. Głos za głównego bohatera podłoży Shameik Moore, a Liev Schreiber wcieli się w nieznanego do tej pory złoczyńcę.

Reżyserami animacji są Bob Persichetti i Peter Ramsey. Nowe obsadowe nabytki, według portalu The Tracking Board, odegrają w obrazie kluczowych członków rodziny Milesa. Zwycięzca Oscara, Ali zagra wujka bohatera, Aarona Davisa, człowieka, który dba o swojego siostrzeńca, lecz żyje po drugiej stronie prawa. Z kolei Henry wcieli się w ojca chłopaka, detektywa Jeffersona Davisa.

Animowany Spider-Man zawita do amerykańskich kin tuż przed świętami, czyli 14 grudnia 2018 roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Marvel Animation

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?