Wind River – nowy zwiastun filmu!

Wytwórnia The Weinstein Company opublikowała właśnie nowy zwiastun promujący film Wind River. Znajdziecie go poniżej. Serdecznie zapraszam do oglądania! Reżyserem oraz scenarzystą omawianej produkcji jest Taylor Sheridan (autor tekstów do obrazów Sicario Aż do piekła). 

https://www.youtube.com/watch?v=fB8qx_JJVKY

Zobacz również: Anthony Mackie i Sebastian Stan zapowiadają bitwę niebotycznych rozmiarów w Infinity War

Obsada filmu Wind River składa się z następujących osób: Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Jon Bernthall, Graham Greene, Julia Jones i Gil Birmingham.

Oficjalny opis dystrybutora (kino): Specjalista od tropienia dzikiej zwierzyny zostaje wezwany na pomoc w prowadzonym przez FBI śledztwie w sprawie brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest nastoletnia dziewczyna znaleziona przez myśliwych na mroźnym odludziu gdzieś w głębi lasu. Okoliczne tereny zamieszkane są przez małą, zamkniętą społeczność, która nie ułatwia dochodzenia. Na domiar złego nadchodzi burza śnieżna, która wkrótce zatrze wszystkie ślady. Tropiciel musi więc działać szybko, podejmując ryzyko z jakim dotąd nie miał do czynienia. Tajemnica jaką odkryje, może być ostatnią w jego życiu…

Na koniec warto dodać, że Wind River będzie reżyserskim debiutem Taylora Sheridana, o którym wiemy, iż z pewnością jest utalentowanym scenarzystą. Czy równie dobrze poradzi sobie za kamerą? O tym przekonamy się pewnie niebawem, ponieważ film wejdzie na ekrany amerykańskich już 4 sierpnia. Niestety obecnie nic nie wiadomo o polskiej dacie premiery omawianego obrazu.

3124d 2

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – The Weinstein Company

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?