Advertisement
Advertisement

The Commuter – nowy zwiastun filmu z Liamem Neesonem w roli głównej!

Wytwórnie Lionsgate i StudioCanal opublikowały nowy zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami thrillera akcji zatytułowanego The Commuter, w którym główną rolę gra Liam Neeson. Reżyserem widowiska został Jaume Collet-Serra (Tożsamość, Non-Stop i Nocny pościg).

https://www.youtube.com/watch?v=ysIwbu32fBY

Zobacz również: Gotham – 13 plakatów bohaterów 4. sezonu serialu!

W tym pełnym akcji thrillerze Liam Neeson wciela się w agenta ubezpieczeniowego, Michaela, który zgodnie z rutyną wraca sobie do domu. Niestety, jego aktualny powrót w niczym nie będzie przypominał poprzednich… Po zetknięciu się z tajemniczym nieznajomym, bohater widowiska zostaje zmuszony do odkrycia tożsamości skrywającego się w jego pociągu pasażera, nim czas dobiegnie końca. Walcząc z upływającymi nieubłaganie minutami, Michael stara się rozwikłać sprytnie uknutą intrygę. W międzyczasie zdaje sobie sprawę, iż niebezpieczny plan nabiera rozmachu, a on sam został uwikłany w kryminalny spisek.

Scenarzystami The Commuter są Byron Willinger i Phil de Blasi. Omawiane widowisko trafi do amerykańskich kin już 12 stycznia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate; StudioCanal

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?