Advertisement
Advertisement

The Ballad of Lefty Brown – Bill Pullman żądnym zemsty i sprawiedliwości kowbojem w pierwszym zwiastunie westernu!

Wytwórnia A24 i platforma DIRECTV opublikowały wczoraj pierwszy zwiastun oraz plakat promujący western z elementami dramatu pt. The Ballad of Lefty Brown, w którym Bill Pullman wciela się opętanego żądzą zemsty człowieka. Wspomniane powyżej materiały prezentujemy poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=Sv2khM97ylU

Zobacz również: Supergirl – Dziewczyna ze stali rusza na podbój Marsa w zapowiedzi nowego odcinka!

Pullman jest gwiazdą widowiska, którego obsada składa się z następujących osób: Kathy Baker (Edward Nożycoręki), Jim Caviezel (Pasja), Joe Anderson (Across the Universe), Diego Josef (Goliath), Tommy Flanagan (Synowie Anarchii) i Peter Fonda.

Kowboj o imieniu Lefty Brown (Pullman) jest świadkiem morderstwa swojego wieloletniego partnera – nowo wybranego senatora, Edwarda Johnsona (Peter Fonda). Po tym tragicznym wydarzeniu bohater postanawia wyruszyć na polowanie za zabójcami, w celu pomszczenia śmierci kolegi. Tropiąc przestępców na rozległych i przeważnie pustych równinach stanu Montana, Lefty rekrutuje młodego strzelca, Jeremiaha (Diego Josef) i starego przyjaciela, pijaka, będącego również Marshalem Stanów Zjednoczonych (Tommy Flanagan). Ich zadaniem jest dostarczenia okrutnych łajdaków przed oblicze sprawiedliwości.

Po strzelaninie z udziałem bohaterów i ściganych przez nich antagonistów, Jeremiah zostaje ranny, a Lefty wraca do domu, znając imiona zabójców Johnsona, tylko po to, aby przekonać się na miejscu, iż oskarżono go o śmierć wieloletniego przyjaciela. Sam przeciwko prawu i żadnemu krwi tłumowi, pozbawiony pomocy kolegi przebywającego w rezydencji gubernatora (Jim Caviezel), zrozpaczony bohater zmuszony jest za wszelką cenę oczyścić się z zarzutów, ujawniając tożsamość prawdziwych morderców i udowadniając ich winę. W przeciwnym wypadku… Stawka wydaje się warta każdego poświęcenia.

leftybwon1

Scenarzystą oraz reżyserem omawianego westernu jest Jared Moshé. The Ballad of Lefty Brown zadebiutuje ekskluzywnie na DIRECTV już 9 listopada. Następnie trafi do kin 15 grudnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – A24 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?