Ukryta gra – najnowszy zwiastun filmu

Pojawiło się kolejne wideo promujące świetnie zapowiadającą się polską produkcję.

Ukryta gra  to najnowsza produkcja Watchout Studio, twórców takich produkcji, jak Bogowie i Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Po raz pierwszy w historii, polscy producenci realizują film w języku angielskim z myślą o dystrybucji międzynarodowej. Na planie, w wyjątkowej scenerii Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, spotykają się światowe sławy kina oraz wielokrotnie nagradzani polscy twórcy, m. in. Bill Pullman (Dzień Niepodległości, Grzesznica, Bezsenność w Seattle), Lotte Verbeek (Nic osobistego, Outlander, Rodzina Borgiów), Corey Johnson (Kapitan Phillips, Ultimatum Bourne’a, Mumia) Aleksey Serebryakov (Lewiatan), Robert Więckiewicz (Pod Mocnym Aniołem) oraz Allan Starski (Lista Schindlera, Pokłosie, Pan Tadeusz) i Paweł Edelman (Pianista, Kamienie na szaniec, Wałęsa. Człowiek z nadziei) – całość w reżyserii Łukasza Kośmickiego.

Zobacz również: Psy 3. W imię zasad – nowy plakat z Franzem Maurerem

Partnerem filmu jest miasto stołeczne Warszawa oraz Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Międzynarodowym agentem sprzedaży jest Hyde Park Entertainment Group, dystrybucję światową koordynuje K5 International, a za krajową odpowiada Next Film.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: K. Wiktor

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kalima pisze:

Już miałam okazję oglądać Ukrytą grę, film nawet mi się spodobał chociaż tematyka nie należy do moich ulubionych oglądało się go bardzo przyjemnie, nie było nudy, akcja praktycznie cały czas taka że coś się dzieje.

Alicja pisze:

przyznam szczerze, że polityka, czy temat konfliktu, mnie kompletnie nie interesują i kompletnie mi nie lezą, za to ten film podobał mi się bardzo, myślę po prostu, że dlatego, ze w filmie jesteśmy powoli wprowadzani do tego konfliktu.

Mira pisze:

tez wlasnie fanka takiego kina raczej nie jestem – uwielbiam dramaty psychologiczne, ale trzeba przyznac, ze tutaj klimat naprawde jest dobrze utrzymany – potrafi wciagnac ogladajacego 🙂

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?