Jean-Claude Van Damme jako Jean-Claude Van Johnson w nowej zapowiedzi ciekawego serialu Amazona!

Platforma Amazon opublikowała wczoraj pełny zwiastun komediowej serii z udziałem legendarnej gwiazdy kina akcji lat 80. i 90., Jeanem-Claudem Van Dammem, pt. Jean-Claude Van Johnson. Udostępniony trailer znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do oglądania! Komediowa seria pojawi się na Amazon Prime już 15 grudnia.

https://www.youtube.com/watch?v=6lQ72f-jjx4

Zobacz również: Kształt wody – namiętne uczucie w głębi morza na nowym plakacie filmu!

Zatem Jean-Claude Van Johnson to opowieść o światowej sławie, mistrzu sztuk walki i kinowej sensacji, Jeanie-Claudzie Van Dammie, który działał pod prostym aliasem Johnson jako najbardziej niebezpieczny, tajny agent na świecie. Obecnie przebywający na nieszczęśliwej emeryturze, bohater skupił się na karierze w super-fikcyjnym świecie Hollywood… dopóki nie dostaje szansy powrotu dzięki utraconej miłości, która ponownie wciąga go do ryzykownej gry, zmuszając jednocześnie niekwestionowanego mistrza do skonfrontowania się z największym wrogiem, jakiego kiedykolwiek widział – bułgarskim kartelem narkotykowym. Żartuję, to tylko on sam.

Obsada serialu Jean-Claude Van Johnson składa się z następujących gwiazd: Jean-Claude Van Damme (Kickboxer), Kat Foster (Your Family or Mine), Moises Arias (Pępek świata) i Phylicia Rashad (Creed: Narodziny legendy). Producentami wykonawczymi show są: Peter Atencio (Key and Peele), Ridley Scott (Żona idealna), David W. Zucker (The Man in the High Castle) i legenda kina akcji. Reżyserem pilota serialu zatytułowanego Jean-Claude Van Johnson jest pierwszy z przytoczonych panów. Scenariusz z kolei sporządził Dave Callaham (Mortal Kombat).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Amazon

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?