Avengers: Infinity War – oficjalny zwiastun filmu już jutro! Zobacz jego krótką zapowiedź!

Od kilku dni w Internecie wrzało. Pojawiły się tajemnicze zapowiedzi reżyserów, a także główni aktorzy podzielili się okładkami czasopisma Vanity Fair w filmowej wersji. Dziś Marvel Studios ogłosiło, że oficjalny zwiastun produkcji o tytule Avengers: Infinity War pojawi się już jutro, 29 listopada! Na dodatek, aby widzowie nabrali apetytu, twórcy wypuścili trailer tego zwiastuna, który możecie oglądać poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=3VbHg5fqBYw

Zobacz również: Marvel zaplanował 20 filmów po Avengers 4!

Na pewno w obsadzie Avengers: Infinity War znajdą się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scalett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Josh Brolin i Paul Rudd.

Film w kinach pojawi się 4 maja 2018 roku. Jest to już trzecia odsłona przygód Avengersów. Natomiast premiera czwartej części serii planowana jest na 3 maja 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: IGN India

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?