Deadpool 2 – T. J. Miller powróci jako Weasel pomimo oskarżeń o molestowanie

W świetle afery Weinsteina, a niedługo potem Kevina Spaceya problem związany z molestowaniem jest coraz szerzej prześwietlany, dotykając wiele osób. Samo oskarżenie jest dziś najlepszą drogą do tego, by twórca bądź aktor ze środowiska filmowego tudzież telewizyjnego miał poważne problemy, w najgorszym razie zakończone wyrzuceniem z danego projektu. Nie tak dawno do grona podejrzanych dołączył znany z Doliny Krzemowej oraz występu w Deadpoolu T. J. Miller. 

Nie podzieli on jednak losu Spaceya w przypadku filmu Ridleya Scotta. Producentka Lauren Shuler Donner wyjaśniła, że z racji tego, na jakim etapie postprodukcji znajduje się Deadpool 2, jest to raczej niemożliwe.

Jesteśmy w końcowej fazie pracy. Nie sądzę.

Zobacz również: Gwiazda Doliny Krzemowej zaprzecza zarzutom o molestowanie

Oczywiście technicznie rzecz biorąc jest to jak najbardziej możliwe – Wszystkie pieniądze świata są tego najlepszym dowodem. Inna sprawa, że wydatki związane z kręceniem kolejnych scen i ewentualnym zatrudnianiem nowych aktorów zazwyczaj kompletnie się nie opłaca.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?