Avengers: Wojna bez granic – pierwsze spojrzenie na nowe wersje Hulkbustera!

Już po pierwszych zapowiedziach trzeciej części Avengers można było w ciemno obstawiać, że czeka nas najbardziej widowiskowa część Marvel Cinematic Universe. Ogrom superherosów walczących z Thanosem ma to nam zapewnić. Do najbardziej widowiskowych będą zapewne należeć pojedynki Hulkbustera, czyli specjalnego projektu Tony’ego Starka, pierwotnie powstałego w celu powstrzymania Hulka, gdyby ten utracił kontrolę nad sobą (co zresztą mogliśmy zobaczyć już w Avengers: Czas Ultrona). 

Jak już wiemy ze zwiastuna Wojny bez granic, Hulkbuster pojawi się w Wakandzie, aby stanąć do walki z najeźdźcami. A oto grafiki koncepcyjne prezentujące dwie wersje tego mocarnego pancerza:


Którakolwiek z tych wersji się pojawi, można być pewnym, że wystawiona do stacia przynajmniej przez pewien czas będzie siała postrach w szeregach sił Thanosa!

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Avengers: Czas Ultrona

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?