Bajecznie bogaci Azjaci – zwiastun oraz plakat nowej komedii romantycznej!

Zgodnie z zapowiedzią wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała pierwszy zwiastun filmu Bajecznie bogaci Azjaci. Poniżej oprócz trailera możecie też podziwiać całkiem ładny plakat promujący nowe dzieło Jona M. Chu. Poza tym warto dodać, iż Bajecznie bogaci Azjaci to komedia romantyczna oparta na światowym, docenionym przez krytyków, bestsellerze spod pióra Kevina Kwana.

https://www.youtube.com/watch?v=WDhwEqxKCss

Zobacz również: The Rain – Netflix prezentuje zwiastun i plakat serialu o apokalipsie!

Opis dystrybutora (kino): Pochodząca z Nowego Jorku Rachel Chu (Wu) zgadza się pojechać ze swoim długoletnim chłopakiem — Nickiem Youngiem (Golding) do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję, ale jednocześnie denerwuje się przed spotkaniem z rodziną Nicka. Ponadto zupełnie niespodziewanie dowiaduje się, że jej chłopak nie wspomniał o kilku kluczowych szczegółach ze swojego życia. Okazuje się, że to nie tylko potomek jednej z najzamożniejszych rodzin w kraju, ale także jeden z najbardziej pożądanych kawalerów. Fakt, że Rachel jest jego dziewczyną, sprawia, że biorą ją za cel zazdrosne panny z towarzystwa, a co gorsze — również niepochwalająca tego związku matka Nicka (Yeoh). Szybko staje się jasne, że chociaż miłości nie można kupić, pieniądze mogą jednak nieźle namieszać.

Obsada filmu składa się z następujących nazwisk: Constance Wu, Gemma Chan, Lisa Lu, Awkwafina, Ken Jeong, Michelle Yeoh, Henry Golding, Sonoya Mizuno, Chris Pang, Jimmy O. Yang, komediant Ronny Chieng, Remi Hii i Nico Santos. Scenariusz do obrazu sporządzili Peter Chiarelli i Adele Lim, opierając się na książce wspomnianego powyżej Kwana.

crazyrichposter

 Polska premiera produkcji przewidziana jest na 17 sierpnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?