Gal Gadot opowiada o atmosferze filmu „Wonder Woman”

Pojawienie się granej przez Gal Gadot Wonder Woman w „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” widzowie zgodnie uznali jednym z większych plusów tego filmu i sprawiło że fani w wielkim napięciu czekają na jej solowy film. Urodzona w Izraelu aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy odnośnie tej produkcji. Stwierdziła że choć w „Wonder Woman” znajdują elementy humorystyczne, w dalszym ciągu będzie to mroczny film. Wypowiedź Gal Gadot, w wolnym tłumaczeniu, brzmiała następująco:

W „Batman v Superman” uzyskaliśmy wgląd na to kim Wonder Woman jest, w dlaszym ciągu nie wiemy jednak skąd pochodzi. W „Wonder Woman” pierwszy raz zobaczymy historię, która sprawiła że Diana stała się Wonder Woman. To bardzo interesujące. Ma swoje humorystyczne momenty, jednak ogólnie będzie filmem bardzo mrocznym.

Zobacz również:„Wonder Woman” – kolejne zdjęcia z planu; Gal Gadot w złotej zbroi!

Premiera filmu „Wonder Woman” zaplanowana jest na czerwiec 2017 roku. Oprócz grającej główną rolę Gal Gadot w filmie zobaczymy min. Robin Wright („House of Cards”), Chrisa Pine’a („Star Trek”), Connie Nielsen („Gladiator”) czy Davida Thewlisa (seria „Harry Potter”). Za kamerą widowiska stanie znana z filmu „Monster” Patty Jenkins.

źródło:heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?