Advertisement
Advertisement

Osobliwy dom pani Peregrine – nowy spot filmu Tima Burtona

Za sprawą swojego oficjalnego kanału youtube, wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała dzisiaj nowy spot filmu w reżyserii Tima Burtona, zatytułowanego Osobliwy dom pani Peregrine. Pierwotnie zaprezentowano go podcczas bloku reklamowego gali Teen Choice Awards Obejrzycie go poniżej:

Zobacz również: Osobliwy dom pani Peregrine – materiał zza kulis nowego filmu Tima Burtona

https://www.youtube.com/watch?v=EMNeogzc_bs&feature=youtu.be

Osobliwy dom pani Peregrine powstał na podstawie bestsellerowej powieści Ransoma Riggisa. Film koncentruje się na 16-letnim Jacobie, który podążając za wskazówkami trafia na tajemniczą wyspę, na której odnajduje ruiny domu pani Peregrine. Podczas zwiedzania opuszczonych sypialń oraz korytarzy dochodzi do wniosku, że byli rezydenci posiadłości nie tyle byli osobliwi co posiadali niezwykłe moce. Niektórzy z nich wciąż mogą żyć.

Jak zapowiada reżyser Tim Burton Osobliwy dom pani Peregrine to taka mroczna wersja Mery Poppins. W obsadzie produkcji znaleźli się: Eva Green, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Terence Stamp, Kim Dickens, Rupert Everet oraz Judi Dench i Samuel L. Jackson.

Premiera widowiska będzie mieć miejsce 30 września tego roku.

źródło: 20th Century Fox. / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?