Advertisement
Advertisement

Nowe Wojownicze żółwie ninja mogły wyglądać lepiej! Zobacz grafiki koncepcyjne!

Nie od dziś wiemy, że na grafikach koncepcyjnych wszystko zawsze wygląda lepiej. Zasada ta znajduje potwierdzenie i tym razem. Prezentujemy niesamowite grafiki prezentujące alternatywny wygląd złoczyńców z filmu Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cieniaAutorem szkiców jest Nuttavut Baiphowongsektórego wizja była niestety (a może stety?) sprzeczna z wyobrażeniem twórców „widowiska”.

Zobacz również: finalny zwiastun Wojownicze żółwie ninja 2!

Opis dystrybutora (kino): Oparta na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja kontynuacja wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Leonardo będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili. 

W obsadzie filmu Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia ponownie zobaczymy Megan Fox, Willa Arnetta i Williama Fichtnera. Nowymi twarzami będą: Tyler Perry (naukowiec Baxter Stockman), gwiazda WWE Sheamus (Rocksteady), Gary Anthony Williams (Bebop), Brittany Ishibashi (Karai), Stephen Amell (zamaskowany mściciel – Casey Jones) i Brian Tee (Shredder). W rolach tytułowych wojowniczych żółwi ninja ponownie pojawią się: Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek i Noel Fisher.

Pierwowzór nakręcony przez Jonathana Liebesmana zarobił na świecie ponad 485 milionów dolarów. W produkcji, oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, zagrali również Danny Woodburn i Tony Shalhoub.

Obraz został wyreżyserowany przez Dave’a Greena (Earth to Echo). Polska premiera filmu Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia odbyła się 1 czerwca 2016 roku.

Źródło: Heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia – Nuttavut Baiphowongse

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?